O penzionu

Starý penzion

Penzion je velice solidně vybaven v evropském standartu. Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyrlužkových pokojích s možností přristýlky. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, vždy s televizí a satelitem. Celková kapacita 40 lužek ve 12 pokojích. Některé pokoje, orientované na západ, mají vlastní balkón.

Starý penzion Pokoj ve starém penzionu

 

Nový penzion

Nově nyní nabízíme plus 24 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky) vybavených televizí s digitálním vysíláním a satelitem, dále je možno využít připojení k internetu, samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Výhodou budovy je bezbarierový přístup, který ocení hlavně starší lidé a tělesně postižení, pro které jsou v přízemí uzpůsobeny dva pokoje.

Nový penzion Nový penzion - pokoj

 

Restaurace

V přízemí penzionu se nachází restaurace. Pro ubytované hosty se zde podává snídaně formou švédského stolu a dále se zde hosté mohou stravovat po celý den - obědy, večeře. Jídla je možné si vybrat z jídelního lístku nebo z denní nabídky.
Po neubytované hosty máme otevřenou restauraci v pátek od 17:00 do 24:00, v sobotu od 15:00 do 24:00 a dále v neděli od 15:00 do 20:00. Je možné po telefonické domluvě se přizpůsobit požadavku dle Vašich představ. Mobil je 775925161.

Švédský stůl Restaurace

 

Sál (svatby, oslavy narozenin)

Sál má kapacitu 80-ti lidí. Na přání můžeme upravit sezení podle představ hostů (rozestavení do účka, téčka atd.). Příjemné místo pro různé rodinné oslavy narozenin, svátků a výročí. Pořrádání svateb má již v Úborsku dlouholetou tradici. Vhodné místo pro podnikové školení zaměstnanců nebo předvádecí akce. Každý rok pořádáme oslavu příchodu nového roku - Silvestr, na který Vás srdecně zveme. Součástí sálu je jeviště pro muziku. Praskání ohně v krbu jistě zpříjemní atmosféru v sále.

Sál - červený Sál - oranžový

 

Telefoní číslo: +420 376 382 593 | Mobil: +420 775 925 161 | E - mail: penzion.ujandu@seznam.cz